nr 490 3673
Tavelram
Lenght: ()
Förgylld, 1800-tal, 40x28
Estimate: |
300 |
Sold: |
SEK 450 |
Monday October 15 2007 at 17:14:19
Time |
Bidder |
Bid |
300 kr
400 kr
400 kr